Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci'den Tehlikeli Sahne

Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci'den Tehlikeli Sahne

FOX’un beğeni toplayan yeni dizisi Çoban Yıldızı’nın yeni bölümünde Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci tehlikeli sahnelere imza attı. Alevlerin arasında çekim yapan ikilinin performansı yeni bölümde izleyici ile buluşacak.

A+A-

Yapımcılığını Most Production’ın, yönetmenliğini ise Gül Oğuz’un üstlendiği, başrollerinde Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın yer aldığı FOX’un yeni dizisi “Çoban Yıldızı’ının geçtiğimiz günlerde gerçekleşen çekimlerinde Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci alevler arasında kaldı.

Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan gerilim dolu bir aşk hikayesini konu alan Çoban Yıldızı dizisinin çekimlerinde heyecan dolu anlar yaşandı. Senaryodaki yangın sahnelerinin çekimleri sırasında başrol oyuncuları Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci yanan evin içinde korku dolu anlar yaşadı.

Yükselen alevlerin içinde profesyonelce rollerini canlandıran ikili, çekimleri izleyenlerden tarafından alkışlandı. Yangının arasında kalan Özyıldız ve Şekerci’nin kıyafetlerine yangından korumak için özel bir solüsyon sürüldü.

ÇOBAN YILDIZI Yeni Bölümüyle 9 Mart Perşembe20.00’de FOX’ta

Çoban Yıldızı

Çoban Yıldızı

Çoban Yıldızı

Önceki ve Sonraki Haberler