Sultanlar İlk Sınavını Seramiksan'a Karşı Verdi

Sultanlar İlk Sınavını Seramiksan'a Karşı Verdi

Manisa Büyükşehir Belediyespor, 2017-2018 sezonu öncesi Venüs Sultanlar Ligi ekiplerinden Seramiksan ile hazırlık maçı oynadı

A+A-

Türkiye Bayanlar Voleybol 1.lig ekiplerinden Manisa Büyükşehir Belediyespor, 2017-2018 sezonu öncesi Venüs Sultanlar Ligi ekiplerinden Seramiksan ile hazırlık maçı oynadı. Yeni kadrosu ile iddialı bir takım kuran Yeşil Beyazlılar, etkili oyununu sonuca yansıtamadı ve sahadan 3-1 mağlup ayrıldı.

Bayanlar Voleybol 1’nci Ligi ekiplerinden Manisa Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon öncesi ilk hazırlık karşılaşmasında Venüs Sultanlar Ligi ekiplerinden Seramiksan’ın konuğu oldu. Turgutlu Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada etkili bir oyun sergileyen ve geride kaldığı setlerde, mücadeleyi bırakmayarak sayı üreten yeşil beyazlılar, başarılı oyununu sonuca yansıtamadı ve sahadan 3-1’lik skorla mağlup ayrıldı. Yeni bir kadro kurduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyespor Baş Antrenörü Aykut Lale, “Takımımız yoğun tempo ile yeni sezona hazırlanıyor. Uyum sürecini de hızlı bir şekilde atlatıyoruz. Seramiksan ile oynadığımız hazırlık karşılaşmasında eksiklerimizi ve nerelerde hata yapıyoruz, görme fırsatımız oldu. Bu takım başarıyı kovalayan, oyunu son saniyelere kadar bırakmayan oyunculardan kurulu. Hazırlık sürecimiz devam ediyor. Başarılı olacağız ve hak ettiğimiz yerlere geleceğiz” dedi.