Sultanlar Sahaya İniyor

Sultanlar Sahaya İniyor

MANİSA Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, 2017-2018 sezonunun açılış maçında Alaşehir Belediyespor ile karşılaşıyor

A+A-

MANİSA Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, 2017-2018 sezonunun açılış maçında Alaşehir Belediyespor ile karşılaşıyor. Karşılaşmadan galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yapan yeşil beyazlı temsilcimiz, Tarık Almış Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.

Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda hafta sonu oynanacak karşılaşmalarla 2017-2018 sezonu start alıyor. Büyükşehir’in Sultanları ilk hafta müsabakasında Manisa’nın bir diğer temsilcisi Alaşehir Belediyespor ile mücadele edecek. Bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak ve sezona iyi bir başlangıç yapmak isteyen yeşil beyazlı temsilcimiz, müsabaka öncesi hazırlıklarına devam ediyor. Tarık Almış Spor Salonu’nda, Baş Antrenör Aykut Lale yönetiminde gerçekleşen antrenmanda maç öncesi taktik çalışmalar yapıldı. Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan’ın da yer aldığı antrenmanda, voleybolcuların karşılaşmaya moral ve mental olarak hazır olduğu gözlendi. Alaşehir Belediyespor ve Manisa Büyükşehir Belediyespor, 1 Ekim 2017 Pazar günü saat 13:00'da Alaşehir Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek.

Önceki ve Sonraki Haberler