Tarkan ABD'de konser verecek

Tarkan ABD'de konser verecek

Mega Star 2 ve 3 Mart tarihlerinde New York’ta Hammerstein konser salonunda vereceği konser için hazırlıklar başladı.

A+A-

Tarkan’ın vereceği konser için hazırlıkların şimdiden başladığı belirtiliyor. Mega Star 2 ve 3 Mart tarihlerinde New York’ta Hammerstein konser salonunda vereceği konser için hazırlıklar başladı. Sanatçı 5 Mart tarihinde ise Los Angels’da konser verecek.

TARKAN HAYRANLARI

Türk pop sanatçısı Tarkan Amerika’nın birden çok şehrinde konser verecek. Vereceği konserlerin şimdiden bazı biletlerinin tükendiği belirtildi. Konserlerin şimdiden yoğun bir ilgi ile beklendiği bildirildi. Amerika’da yaşayan Türkler başta olmak üzere Tarkan hayranlarının konsere gitmek için şimdiden biletlerini aldıkları belirtiliyor.

KONSERİN REKLAMLARI BAŞLADI

Tarkan’ın New York ve Los Angels’da vereceği konserin reklam çalışmaları şimdiden yapılmaya başlandı. Şehrin her yanında dolaşan taksiler Tarkan görseli taşıyor. Tarkan’ın ABD’de vereceği konserlerin VIP biletlerinin şimdiden tükendiği gelen bilgiler arasında.

BİLETLER ŞİMDİDEN TÜKENDİ

Tarkan, New York ve Los Angeles’ta vereceği konserlerde dünya çapında ses getiren ve milyonlar tarafından sevilen şarkılarını seslendirecek. Tarkan’ın konserdeki repertuarının kendisine ait şarkılar başta olmak üzere pop müziğin bilinen şarkılarını seslendireceği belirtiliyor.