Telefonunuzla etkileşim kurmanın yeni yolu Bixby

Telefonunuzla etkileşim kurmanın yeni yolu Bixby

Bixby, telefonunuzu yararlı kılacak öenmli görevleri tamamlamaya yardımcı olacak, neye baktığınızı, rutin bilginizi ve neye ihtiyacınız olduğunu hatırlamanıza yardımcı olacak.

A+A-

Samsung, akıllı telefonu yeniden tanımlayan Galaxy S8 ve S8+’da ölçüleri, kavisli ekranı, ekran-gövde oranı, gelişmiş kamera özellikleri ve yeni akıllı asistanı Bixby ile öne çıkıyor. Samsung, Galaxy S8 ve S8+ ile kullanıcılara yepyeni özellikler sunuyor.

Galaxy S8 ile hayatımıza giren yeni akıllı asistan Bixby nedir? kısaca tanıyalım.

Bixby, telefonunuzu yararlı kılacak önemli görevleri tamamlamaya yardımcı olacak, neye baktığınızı, rutin bilginizi öğrenmenizi ve neye ihtiyacınız olduğunu hatırlamanızı sağlayacak

Bixby, telefonunuzun uygulamalarını ve bunların nasıl kullanılacağını biliyor.

Bixby, konuşabilir, dokunabilir veya yazabilirsiniz, çünkü Bixby hepsini anlıyor..

Bixby, aradığınız şeyi daha iyi anlamak için Kamera, Galeri ve İnternet'in içinde yaşıyor. Vizörünüzdeki Vision ikonuna dokunmanız yeterlidir; Bixby, çeviri, QR kodu algılama, yer işareti tanıma veya alışveriş gibi bağlamsal simgeler size sunacaktır.

Favori uygulamalarınıza ve içeriğinize bir dokunuşta veya hızlıca kaydırarak hızlı bir şekilde erişin.

Bixby rutini öğrenir, böylece ihtiyacınız olan her zaman doğru içeriğe hazır olursunuz.
Son iletileriniz ve yaklaşan etkinliklerinizden sonraki Uber gezintinize ve günlük haberlerinize Bixby, farklı uygulamalardan gelen en önemli bilgileri çeker; böylece tek bir ekrandan daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.

Ne zaman ve nerede olduğunuzu anımsatır.
Bixby en sevdiğiniz uygulamaların içine yerleştirilmiştir, bu nedenle zaman ve yere dayalı anımsatıcılar oluşturmak kolaydır. Hatırlatıcılar, eve döndüğünüzde izlemek istediğiniz bir video gibi belirli içerikler içerebilir.