This is Us 2. sezonuyla FOXLIFE'ta başlıyor

This is Us 2. sezonuyla FOXLIFE'ta başlıyor

Emmy dahil 21 ödülü bulunan “This is Us”, 17 Kasım’dan itibaren her cuma saat 20.20’de FOXLIFE’ta.

A+A-

Yolları beklenmedik şekilde kesişen ve farklı hikayeleri olan insanların hikayesini konu alan Emmy dahil 21 ödülü bulunan “This is Us”, 17 Kasım’dan itibaren her cuma saat 20.20’de FOXLIFE’ta.

Herkesin bir ailesi, her ailenin de farklı bir hikayesi var. “This is Us” Pearson ailesinin hayatlarının farklı dönemlerinden kesitleri ekrana taşıyarak hayatımızdaki en küçük olayların bile nasıl bir insana dönüştüğümüzü etkilediğini ve aramızdaki bağların zaman ve mesafe kavramlarının önüne geçtiğini gözler önüne seriyor. Uzun yıllardır tanıdığınız bir ailenin arasına katılmışsınız gibi hissetmenizi sağlayacak olan; Milo Ventimiglia ile Mandy Moore’un başrollerini paylaştığı “This is Us” ikinci sezon bölümleriyle devam ediyor.

İzleyenlerin kalbine dokunan dizi “This is Us” ikinci sezon bölümleriyle 17 Kasım’dan itibaren her cuma saat 20.20’de FOXLIFE’ta!

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.