Total War: ARENA Kapalı Betası Başladı

Total War: ARENA Kapalı Betası Başladı

Komutanlar antik çağın ünlü savaş meydanlarında zafere ulaşmak için kılıç sallayacak

A+A-

Wargaming, bugün yaptığı bir açıklamayla Total War: ARENA’nın kapalı betasının başladığını duyurdu. Kapalı betada oynanabilir olacak ırkların Romalılar, Yunanlılar ve Barbarlar olduğu belirtilirken Sezar, Leonidas ve duyurusu gamescom’da yapılan barbar ırkının kumandanı Boudica ordularınıza çeşitli bonuslar ve avantajlar kazandırmak için emrinizde olacak.

Okçular, mızrakçılar, sipahiler gibi toplamda 140’dan fazla birime hükmedebileceğiniz oyuna Barbar ırkının eklenmesiyle birlikte savaş köpekleri gibi otantik savaş birimleri de gelmiş bulunuyor. Oyuncular seçtikleri ırka özel avantajlar ve dezavantajları göz önünde bulundurup taktiklerini geliştirecek, Roma Duvarı ve Termopylae gibi tarihi mekanlarda kılıç kuşanacaklar.

Wargaming’de Total War: ARENA’dan sorumlu direktör Sergei Laptenok, kapalı betanın başlamasıyla ilgili düşüncelerini, “Alfa sürecinde bize destek olan oyuncularımızın geribildirimleri ve gece gündüz çalışmaya devam eden geliştiricilerimizin emekleri sayesinde oyunumuzu kapalı betaya almış bulunuyoruz. Umarım ki bu süreçte bize katılan oyuncular da fikirlerini bizlerle paylaşmaya devam edecek ve bu sayede oyunu daha da eğlenceli hale getirecek birçok özellik önümüzdeki günlerde eklenecek,” sözleriyle dile getirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler