Toyota C-HR Hy-Power görücüye çıktı

Toyota C-HR Hy-Power görücüye çıktı

Toyota,Türkiye’de üretilen ve tüm dünyada büyük satış başarısına ulaşanC-HR modelinin yeni konsepti C-HR Hy-Power’ı ilk kez bu fuarda beğenilere sunacak.

A+A-

Toyota, Frankfurt Otomobil Fuarı’na yenilikleriyle damgasını vurmaya hazırlanıyor. Frankfurt Otomobil Fuarı’nda, iki özel temayla yeniliklerini sergileyecek olan Toyota,Türkiye’de üretilen ve tüm dünyada büyük satış başarısına ulaşanC-HR modelinin yeni konsepti C-HR Hy-Power’ı ilk kez bu fuarda beğenilere sunacak.

Toyota aynı zamanda efsanevi SUV modeli yeni Land Cruiser’ın örtüsünü de yine ilk kez Frankfurt’ta kaldıracak. Toyota’nın sağlamlık, dayanıklılık ve güvenilirlik sembolü olarak gösterilen ve 65 yıldan daha uzun bir geçmişe sahip yeni Land Cruiser’ın, sınıfında birçok ilki bir araya getiren yeni özellikleri otomobil tutkunlarının beğenisine sunulacak. Yeni Land Cruiser her türlü yol ve hava şartının üstesinden başarıyla gelen özellikleriyle sınıfında öncü olduğunu bir kez daha ortaya koyacak.

Toyota,ayrıca Frankfurt’taki standında performans modeli Yaris GRMN ve eşsiz kişiselleştirme özellikleri sunan Yeni AurisTouringSport “Freestyle” modellerini de sergileyecek.

Önceki ve Sonraki Haberler