Tuğba Yurt: Kısa Boylu Olmaktan Mutluyum

Tuğba Yurt: Kısa Boylu Olmaktan Mutluyum

Boyunun 1.63 cm olduğunu ama bundan dolayı mutlu olduğunu söyleyen Tuğba Yurt “1.63 boyundayım ve bundan da mutluyum. Çünkü dünya starları kısa boylu ve minyon...

A+A-

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu Türkiye'nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu “İnceden İnceden” adlı son single’ı ile müzikseverlerle buluşan Tuğba Yurt oldu. Youtube'den yayınlanan ve hayli keyifli anların yaşandığı ‘Hadi Be’ yayınında Tuğba Yurt, Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi ve bir o kadarda iddialı açıklamalarda bulundu.

Kısa Boylu Olmaktan Mutluyum

Boyunun 1.63 cm olduğunu ama bundan dolayı mutlu olduğunu söyleyen Tuğba Yurt “1.63 boyundayım ve bundan da mutluyum. Çünkü dünya starları kısa boylu ve minyon. Birde kan dolaşımı kısa boylularda çok olduğu için daha zeki oluyorlar” dedi.

Ünlü Olmanın Sorumlulukları Var

Ünlü olmanın kendisinde ve hareketlerine daha fazla dikkat etmesine sağladığını söyleyen Tuğba Yurt “ Bilinirliğin verdiği sorumluluk hareketlerime dikkat etmemi sağlıyor. Bunun farkındayım. Ve sürekli eksiklerimi görerek kendimi yenilemeye çalışıyorum” dedi.

Reklamlarda Oynamak İstiyorum

Oyunculuk teklifleri aldığını ancak oyunculuk yerine reklamlarda yer almayı istediğini söyleyen Tuğba Yurt “ Oyunculukla ilgili yaz dizilerinde sürekli teklifler geldi ama ben müzik dışında farklı bir şey yapmayı istiyorum. Birde reklam teklifleri geliyor dizi yerine reklamda olmak daha güzel olucaktır” dedi.

 

Müzikten Başka İlgi Alanım Yok

Müzikten başka hayatta hiçbir konuyla ilgilenmeyi düşünmediğini söyleyen Tuğba Yurt “ Bugüne kadar müzikten başka hiçbir şeyle ilgilenmedim. Başka bir şeye yeteneğim yok gibi masa tenisi ve tavlayı da çok iyi oynarım” dedi.

Büyük Prodüksiyonlu Konser

Hayalinde çok büyük bir orkestra ve büyük prodüksiyonlu bir konser vermek olduğunu söyleyen Tuğba Yurt “ Çok büyük senfoni gibi orkestra, dansçılar çok büyük bir prodüksiyonun olduğu bir konser yapma hayalim var” dedi.

Kadın Muhabbetlerini Sevmiyorum

Kız arkadaşlarının aksine erkek arkadaşlarıyla konuşmayı daha çok sevdiğini ve kadın muhabbetlerini çok sevmediğini söyleyen 'Erkek arkadaşlarımla konuşmayı daha çok seviyorum ama kadınlarla oturup ya saçımın rengi nasıl oje olmuşmu konuşmalarını konuşmayı sevmiyorum' dedi.