Tülin Özen ve Ahmet Rıfat Şungar Aşk ve Gurur'u anlattılar

Tülin Özen ve Ahmet Rıfat Şungar Aşk ve Gurur'u anlattılar

Aşk ve Gurur dizisinde Türkan ve Kadir karakterlerine hayat veren Özen ve Şungar gerçek hayatta da uyumu yakalamış, espritüel halleriyle dikkat çekiyor.

A+A-

Show TV'nin Limon Film / Hayri Aslan imzalı, güçlü oyuncu kadrosu, aşk dolu hikayesiyle yeni günü Salı akşamları ekrana gelecek dizisi "Aşk ve Gurur"un sevilen oyuncularından Tülin Özen ve Ahmet Rıfat Şungar HT Pazar'a konuştu. Dizide Türkan ve Kadir karakterlerine hayat veren Özen ve Şungar gerçek hayatta da uyumu yakalamış, espritüel halleriyle dikkat çekiyor.

Tülin Özen ve Ahmet Rıfat Şungar "Aşk ve Gurur" dizisinde; Kendi ayakları üzerinde duran, yeniden aşık olma hayalleri kuran ailenin en büyük kızı Türkan ve amatör lig takımlarından birinde futbolcu, yakışıklı, karizmatik, mahallenin havalı gençlerinden Kadir karakterlerini anlatmanın yanı sıra rollerinden hayatlarına en içten cevapları verdiler.

Tülin Özen "Türkan'ı çok sevdiğini, hikayenin tam olarak nereye gideceğini ve aralarındaki şeyi tanımlayamasalar da Kadir ile net bir ilişkileri var" diye anlatırken; Ahmet Rıfat Şungar ise "Kadir'in ilerde neye dönüşeceğini bilmiyoruz ama 5 saniyeden fazla sinirlenemiyor. Hep "vardır bir nedeni" diyen bir tarafı var diyor.

Aşk ve Gurur

Aşk ve Gurur

Aşk ve Gurur

İlgili Haberler