Ünlü modeller Fashion Week için geliyor

Ünlü modeller Fashion Week için geliyor

Bu yıl 1-3 Kasım tarihlerinde İzmir'de düzenlenecek olan Fashion Week Moda Haftası'nda birbirinden farklı ve güzel tasarımlar yine Türkiye'nin en ünlü mankenleri tarafından sergilenecek.

A+A-

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) ve Rönesans Ajans işbirliği ile bu yıl 1-3 Kasım tarihlerinde İzmir Hilton Oteli’nde düzenlenecek olan Fashion Week Moda Haftası'nda birbirinden farklı ve güzel tasarımlar yine Türkiye'nin en ünlü mankenleri tarafından sergilenecek. İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği ve İzmir Moda Tasarımcıları Derneği, Diva Dergisi katkıları ile gerçekleşecek organizasyonun tanıtım toplantısında konuşan EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Atınç Abay, bu yıl da görkemli defilelerin İzmirli moda severler tarafından beğeniyle izleneceğini umduklarını kaydetti.

Markalaşmaya destek

Dernek olarak sektörde markalaşmaya büyük önem verdiklerini bunun için tasarımcıları da desteklediklerini dile getiren Abay, "Ünlü tasarımcıların ve firmaların yeni sezon kreasyonlarını sergileyeceği Fashion Week kapsamında ayrıca çeşitli etkinlikler de yer alacak. Bu etkinlikler arasında seminer, workshop, söyleşi ve sergiler olacak. Aynı zamanda İzmir’in tanınmış modacıları bu büyük organizasyon içinde kreasyonlarını sergileyecek. Fashion Week’in bu yılda başarılı olacağına inanıyorum” dedi

Ünlü mankenler katılacak

Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreteri Cumhur İşbırakmaz, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği Başkanı Dilek Süslüer, Diva Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Pakize Sükan, Hilton Oteli Pazarlama Sorumlusu Gözde Kaydırak ile tasarımcıların da katıldığı toplantıda konuşan Rönesans Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Akif Örük ise "Organizasyonda bu yıl Irmak Atuk, Ebru Öztürk, Elif Ece Uzun ve Simge Tertemiz gibi birbirinden ünlü isimlerin yeni tasarımları tanıtacağını söyledi. Örük, organizasyona destek olan herkese teşekkür ettiğini belirterek, İzmir’in moda ve tasarımda adının duyurulmasında etkinliğinin çok büyük önemi olduğuna dikkat çekti. Toplantıda ayrıca tasarımcılar da kendilerini tanıtarak, Fashion Week konusundaki düşüncelerini paylaştılar.

İZFW katılımcıları ve seansları:

Kasım

19.00 White House

20.00 Burak Çiçek

21.30 Nazlı Terzioğlu

Kasım

19.00 DeüGsf Moda Tasarım

20.00 FC Plus

21.30 Yiğit Eryendi

Kasım

19.00 Moda Sohbeti

20.00 HijabFashion( Fahrunnisa, Leh'zen, Nur Kombin, Som Fashion)

21.30 Murat Acar