Usta Oyuncudan Yeni Film Açıklaması

Usta Oyuncudan Yeni Film Açıklaması

Robert Downey Jr. Richard Linklater’ın, bir radyo programından yola çıkarak çekeceği ve henüz ismi açıklanmayan yeni filmde rol almaya hazırlanıyor.

A+A-

Robert Downey Jr. yeni bir film için hazırlanıyor. Hollywood’un ünlü oyuncularından birisi olan Robert Downey Jr. yeni bir filmde rol alacak. Filmin aynı zamanda yapımcılığını da üstlenecek olan oyuncu birbirinden farklı ve ses getiren filmlerde rol almıştı.

Robert Downey Jr. Richard Linklater’ın, bir radyo programından yola çıkarak çekeceği ve henüz ismi açıklanmayan yeni filmde rol almaya hazırlanıyor. Downey Jr; ‘Before Sunset’, ‘Before Midnight’, ‘A Scanner Darkly’ ve ‘Boyhood’ gibi filmlerin yönetmeni Richard Linklater’ın, insan ve teknoloji arasındaki ilişkiye odaklanan Reply All isimli bir radyo programından yola çıkarak çekeceği yeni filmde rol alacak.

Filmin isminin ne olacağı henüz belli değil. Radyo programında 19 Ocak tarihinde yayınlanan Man Of The People‘da anlatılan hikayeyi beyazperdeye taşıyacak.

Film, Amerikalı dolandırıcı ve sahtekar Dr. John Brinkley’nin, 1900’lerin başlarında radyoyu kullanarak sahte ilaçlar ve yöntemlerle popüler olduğu gerçek hikayesinin anlatıldığı Man Of The People‘ın sinema uyarlaması olacak.

Robert Downey Jr’ın Susan Downey ile birlikte kurduğu Team Downey adlı şirketin yapımcılığını üstlendiği filmde Downey Jr’ın hangi karakteri canlandıracağı henüz açıklanmadı.