Usta yönetmen'den yıllar sonra yeni film

Usta yönetmen'den yıllar sonra yeni film

Türk sinemasının birçok usta isminin yer aldığı filmlerin unutulmaz efsane yönetmeni Mehmet Ali Gündoğdu, hastalığı sebebiyle ara verdiği setlere yıllar sonra iddialı bir sinema filmi ile geri dönüyor

A+A-

Türk sinemasının birçok usta isminin yer aldığı filmlerin unutulmaz efsane yönetmeni Mehmet Ali Gündoğdu, hastalığı sebebiyle ara verdiği setlere yıllar sonra iddialı bir sinema filmi ile geri dönüyor.

Daha önce; Fakiro, Güneş de Karanlığa Düşer, Sen Hiç Güneşte Üşüdün Mü?, Çığlığın Dağlarda Yükselir ve Yarınsız Gece gibi birçok sinema filmini yöneten usta yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu, yakın zamanda çekimlerine başlayacağı ‘Yarı Yol’ filminin hazırlıklarına başladı.

Kemal Sunal, İlyas Salman, Nuri Alço, Meral Zeren, Sırrı Elitaş, Serpil Çakmaklı gibi Türk sinemasının unutulmaz isimleri ile birlikte imzasını attığı başarılı filmler ile adından söz ettiren Gündoğdu, yeni filmi Yarı Yol’da yeni kuşak oyuncular ile çalışacağını belirterek, mutluluk duyduğunu ifade etti.

Henüz, yoğun bir çalışma ile oyuncu kadrosu oluşturulmaya çalışılan film için birçok ünlü isim ile görüşüldüğü de belirtildi.

Önceki ve Sonraki Haberler