Utku Çakırözer Gençlerin sorunlarını dinledi

Utku Çakırözer Gençlerin sorunlarını dinledi

Üniversite öğrencilerinin sıkıntı ve taleplerini dinleyen CHP Eskişehir Milletvekili Çakırözer , gençlerin ortak çalışma önerisini kabul ederek, sorunları Meclis’te gündeme getireceğinin sözünü verdi.

A+A-

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Eskişehir’deki üniversite öğrencileriyle bir araya geldi. Üniversite öğrencilerinin sıkıntı ve taleplerini dinleyen Çakırözer, gençlerin ortak çalışma önerisini kabul ederek, sorunları Meclis’te gündeme getireceğinin sözünü verdi. 

CHP’li Çakırözer bir araya geldiği üniversiteli gençlerle birlikte gençlerin sorunlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu, sorunların çözümü konusunda gençlerin fikirlerini aldı. Gençler, devlet tarafından verilen burslarının yetersizliğine, geçim sıkıntısına, pahalılığa ve istihdam konusuna değinirken, CHP’li Çakırözer gençlerin sorunların bildiğini, Türkiye’nin her yerindeki gençlerin aynı sıkıntılarla karşı karşıya olduklarını söyledi. Sorunların çözümü konusunda gençlerin ortak çalışma önerilerini kabul eden Çakırözer, “ Geleceğimizin teminatı olan sizlerin daha rahat koşullarda eğitimlerini sürdürebilmeleri, sizlere sağlanacak olan imkanlar bizler için çok önemli. Sorunların çözümü konusunda elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Meclis açıldığı zaman önceliğim sizlerin sorunlarını, sizlerle birlikte Meclis’te gündeme getirmek ve bu sorunların takipçisi olmak olacak” dedi.