Volkswagen yeni modeli Arteon’un görselleri günyüzüne çıktı

Volkswagen yeni modeli Arteon’un görselleri günyüzüne çıktı

Volkswagen Cenevre otomobil fuarında yeni modeli olan Arteon’u tanıtacak. Yeni model Arteon’a ait görseller yayınlandı. Merakla beklenen yeni modelin Passat’tan daha iyi olduğu ve Passat ile yakalan başarı çizgisini bir üst seviyeye çıkaracağı belirtild

A+A-

Volkswagen Cenevre otomobil fuarında yeni modeli olan Arteon’u tanıtacak. Yeni model Arteon’a ait görseller yayınlandı. Merakla beklenen yeni modelin Passat’tan daha iyi olacağı ve Passat ile yakalan başarı çizgisini bir üst seviyeye çıkaracağı belirtildi.

ÖN LED FARLAR

Wolkswagen'in yeni modeli ''Arteon'un'' tanıtımına çok az bir zaman kala modele ait görseller yayılamaya başladı. Bu yıl 87’ncisi düzenlenecek olan ''Cenevre Otomobil Fuarı'nda'' tanıtımının yapılacağı yeni model Arteon’a ait görseller paylaşıldı. Led ön farlar ile dikkat çeken yeni model ızgara çizgisinin de ilk dikkat çeken bölümler olduğu vurgulanıyor. Geniş bir üçüncü ''spot lambası'' da oldukça etkileyici bir görüntü oluşturuyor.

GENİŞ BAGAJ HACMİ

Yeni modelin markanın en iyi otomobili olarak bilinen Passat'tan daha lüks olacağı belirtiliyor. Ayrıca Arteon ''en son nesil sürüş yardım sistemlerine'' sahip olarak üretilecek. ''Fastback'' yapıya sahip otomobilin ''1700'' litrelik bir bagaj kapasitesi ile de geniş bagaj ihtiyacı olanları hedeflediği belirtiliyor.

7 İLERİ VİTES

Arteon'da olması beklenen özellikler arasında ''7 ileri çift kavramalı'' şanzıman ve 4Motion dört tekerlekli çekiş de var. Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtılacak otomobilin ''yaz aylarında'' satışa sunulacağı bekleniyor.