West Ham United kiralanan Gökhan Töre Beşiktaş'a geri dönecek mi?

West Ham United kiralanan Gökhan Töre Beşiktaş'a geri dönecek mi?

Sezonun başında İngiliz takımı West Ham United'a kiralanan Gökhan Töre, devre arası dönemde Beşiktaş’a yeniden gelebilmek için Bilic’in beğenisini kazanmaya çalışıyor. Töre’nin sezon için amacı ise Ada’da olmak.

A+A-

Gökhan Töre’nin devre arasında Beşiktaş için oynayacağı iddiaları yalanlandı. Bir süredir kesin olmayan haberin, Töre’nin planlarının farklı olduğunun öğrenilmesi ile değişmesi söz konusu oldu. Kiralanarak gittiği West Ham United İngiliz takımından ayrılacağı doğrulanan Töre, Ocak ayında Beşiktaş’a döneceği kesinlik içermese de sonraki hedefleri arasında farklı takımları düşünüyor.

Menajeri reddederken, Gökhan Töre'den şahsi açıklama gelmedi

Yıldız oyuncunun menajerinden yakın çevresine kadar herkes tarafından haberler yalanlanıp, oyuncunun West Ham’de oynamaya devam edeceği belirtiliyor. Formasını vermeye niyetli olmadığı belirtilen Töre’den ise şahsi açıklama gelmedi.

BONSERVİS ÜCRETİ

Slaven Bilic Töre’nin eski hocası Slaven Bilic tarafından çalıştırılmak üzere 3 milyon euro ve sezon başı satış seçeneği sunarak Beşiktaş tarafından West Ham İngiliz takımına kiralandığını biliyoruz. Eğer İngiliz takım uygun görürse sezon bitiminde oyuncunun bonservisi için 10 milyon euro da ödeyebilir. Ancak sakatlık geçirmesi ve ardından maçlarda hedeflenen performansı yakalayamaması üzerine Bilic’in gözünden düşen oyuncunun aynı takımda yer almasının istenmeyeceği ihtimali düşünülüyor. Beşiktaş’a geri döneceği yönünde haberler tek tek yalanlanırken, siyah beyaz takımın yönetimi ise bedelsiz dönmesi şartıyla ancak Töre’yi takıma alabileceklerini belirtiyor. Takımda kalmak için Bilic’in gözüne girmesi şart olan oyuncunun açıklamasının devre arasını bulmadan yapması bekleniyor.