WhatsApp eski haline ne zaman dönecek

WhatsApp eski haline ne zaman dönecek

WhatsApp güncelleme ile hikayeler özelliğini durum kısmına eklemek süretiyle bu özelliği bir nevi ön plana çıkarmayı hedeflemişti

A+A-

Dünyaca ünlü mesajlaşma programı geçen hafta içinde bir güncelleme yayınlayarak hikayeler özelliğini değiştiren WhatsApp kullanıcı şikayetlerini dikkate alarak güncelleme ile yaptığı değişikliği geri almayı planladı.

Dünyanın en popüler mesajlaşma platformlarından olan WhatsApp’ın yeni güncellemesi ile yaptığı değişiklik büyük bir tepkiye yol açtı. Kullanıcıların şikayetleri üzerine bir sonraki güncellemede düzelteceğini belirten yetkililer bu denli şikayet alacaklarını ummuyorlardı.

WHATSAPP HİKAYELER ÖZELLİĞİ

WhatsApp güncelleme ile hikayeler özelliğini durum kısmına eklemek süretiyle bu özelliği bir nevi ön plana çıkarmayı hedeflemişti. Bu özelli özellik kullanıcılar tarafından hoş karşılanmadı geldiği günden beri kullanıcıları tarafından şikayet konusu oldu. WhatsApp yetkilileri ise şikayetleri dikkate alarak güncelleme ile yapılan değişikliği geri adım almaya hazırlanıyorlar.

WHATSAPP YAZILI DURUM ÖZELLİĞİ

WABetaInfo'nun Twitter sayfasından paylaştığı bilgiye göre, Tagline' adını verdiği bu özellikle yazılı durum güncellemesini geri getirerek o bölüm eski haline dönecek. Yayınlanacak bir sonraki güncelleme ile eski durum özelliğini yeniden aktif olacak.

İlgili Haberler