World Akustik konser serisi Sufle ile sürüyor

World Akustik konser serisi Sufle ile sürüyor

Göksu Taşçeviren, Mustafa Atik ve Oğuzhan Eren’den oluşan grup, ilk stüdyo albümleri olan “Geri Geri Maraton Koştum” ile Yapı Kredi bomontiada Avlu’da sahne alacak.

A+A-

Bu sene 30. yılını kutlayan Yapı Kredi World’ün sponsorluğunda düzenlenen Yapı Kredi bomontiada World Akustik konser serisi, 28 Ekim Perşembe akşamı Türkçe alternatif rock dünyasının son dönemdeki en popüler ekiplerinden “Sufle” ile devam ediyor. Göksu Taşçeviren, Mustafa Atik ve Oğuzhan Eren’den oluşan grup, ilk stüdyo albümleri olan “Geri Geri Maraton Koştum” ile Yapı Kredi bomontiada Avlu’da sahne alacak.

Sufle grubu, ilk olarak adını Duman grubunun kült şarkısı “Köprüaltı”na getirdikleri yorum ile sosyal medyada duyurdu. Grup, ilk EP'si “Pus”u 2017 yılında çıkardıktan sonra, 2018 yılında “Kayboldum” isimli çalışmasını ve “Fallin” isimli İngilizce single çalışmasını yayımladı. 2019 yılında yolları Teoman ile kesişen grup, onun en sevilen parçalarından “Senden Önce Senden Sonra” şarkısını kendi tarzında yorumlayarak dinleyicisiyle buluşturdu.

Yapı Kredi World’ün 30. yıl kutlamalarının bir parçası olan “World Akustik” serisi konserlerine katılım ücretsiz bir şekilde gerçekleşiyor. 

Yapı Kredi bomontiada Avlu’da düzenlenen konserlere girişte HES kontrolü yapılacak ve sosyal mesafe kurallarına uygun sayıda seyirci ağırlanacaktır. Kapasite tamamlandığında, alana daha fazla seyirci alınmayacaktır. 

Sufle

Tarih: 4 Kasım 2021, Perşembe

Saat:  21:00