Yeni Dizi Salvation Fx'te başlıyor

Yeni Dizi Salvation Fx'te başlıyor

İki dahinin heyecan dolu hikayesi yeni dizi Salvation ile 26 Eylül’den itibaren her salı saat 21.30’da FX ekranlarına geliyor!

A+A-

Dünyaya hızla yaklaşan bir asteroidi durdurmaya kararlı iki dahinin heyecan dolu hikayesi yeni dizi Salvation ile 26 Eylül’den itibaren her salı saat 21.30’da FX ekranlarına geliyor!

Başrollerinde Santiago Cabrera, Jennifer Finnigan, Charlie Rowe ve Jacqueline Byers’ın yer aldığı yeni dizi “Salvation” uzun süreden sonra ekranlara heyecan getirmeyi başarıyor. Dev bir asteroidin dünyaya yalnızca 6 ay uzakta olduğu keşfedildiğinde MIT yüksek lisans öğrencisi Liam Cole ve teknoloji alanında uzman bir milyarder Darius Tanz, insanoğlunu kıyametten kurtarmak için işbirliği yapar. Bu esnada olan biten her şeyi kamuoyundan saklamak için de olağanüstü bir çaba gösteren ikili, proje için insanlığı kurtarmak adına teorik bir yaklaşım geliştirirken destek almayı hedefledikleri bilim kurgu yazarı Jillian ile anlaşır. Onlar kendi yöntemleriyle dünyayı kurtarmanın peşindeyken hükümetin de bu konuda bambaşka gizli planları vardır.

Heyecan dolu yeni dizi Salvation, 26 Eylül’den itibaren her salı saat 21.30’da FX’te!