Yeni Gelin dizisinin yayın günü belli oldu

Yeni Gelin dizisinin yayın günü belli oldu

Show TV’nin yeni dizisi “Yeni Gelin” 11 Mart Cumartesi günü 20:00’da seyirciye merhaba diyecek.

A+A-

Senaryosu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine çeken Show TV’nin yeni dizisi “Yeni Gelin” 11 Mart Cumartesi günü 20:00’da seyirciye merhaba diyecek.

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu'nun yaptığı “Yeni Gelin” dizisi Anadolu’da bir aşiretin oğlu ile yaşamak için şehir hayatını geride bırakan fedakâr ve aşık bir kadını canlandıran Bella ile aşiret varisi olan Hazar'ın maceralı aşklarının yanı sıra gelin kaynana arasındaki çekişmelere de yer verilen dizi ekranlara merhaba diyecek. Tanıtım bölümlerinde seyircilerde merak uyandırmanın yanı sıra eğlenceli sahneleriyle de izleyenlerde merak uyandıran dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor.

Dağhan Külegeç ve Burçin Bildik Kadroda

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor.

Dizinin "Yeni Gelin" deneyimli oyuncu kadrosu ve renkli senaryosu ile 11 Mart Cumartesi günü Saat 20.00'de Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Yeni Gelin

Yeni Gelin

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin'de başrolleri Jessica May ve Tolga Mendi paylaşıyor. Dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Günd