Yeni komedi Making History FOXLIFE'ta başlıyor

Yeni komedi Making History FOXLIFE'ta başlıyor

Yeni komedi dizisi Making History iki farklı yüzyıla ait Dan’in zamanda çıktığı yolculuğu ve bu esnada bir türlü kurtulamadığı günlük dertleriyle FOXLIFE'ta başlıyor

A+A-

Yeni komedi dizisi Making History iki farklı yüzyıla ait Dan’in zamanda çıktığı yolculuğu ve bu esnada bir türlü kurtulamadığı günlük dertleriyle 11 Eylül’den itibaren her hafta pazartesi günleri iki bölüm üst üste 20.15’te FOXLIFE’ta!

Massachusetts’de bir okulda sıradan bir görevi olan Dan, şans eseri zaman yolculuğunu keşfeder ve 1700’lü yıllarda tanışıp aşık olduğu kadını yeniden görmek için zamanda geri gider. Şimdiki zamanda kimse tarafından anlaşılmayan, endişeli ve mutsuz bir karakter olan Dan, 18. yüzyılda günümüzden şarkı sözleri ve şiirlerle kadınları tavlayan, espirili tavırlarıyla herkes tarafından sevilen bir adama dönüşür. Ancak geçmişte yaptıklarıyla şimdiki zamanı değiştirdiğinin farkında değildir. Aşık olduğu kadının Amerikan Devrimi’nin lideri Paul Revere kızı olduğunu bilmeyen Dan, Paul’un meşhur yolculuğuna çıkmasını geciktirerek belki de Amerikan Devrimi’nin hiç gerçekleşmemesine sebep olacaktır.

Başrollerinde ünlü oyuncu Leighton Meester ve Adam Pally’nin yer aldığı yeni komedi Making History 11 Eylül’den itibaren her hafta pazartesi günleri iki bölüm üst üste 20.15’te FOXLIFE’ta!