Yeni nesil online dizi "Fi" izleyicileriyle buluşuyor

Yeni nesil online dizi "Fi" izleyicileriyle buluşuyor

Yeni nesil online dizi “Fi” 31 Mart’ta izleyicileriyle buluşacak! Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı “Fi” yaklaşık 60 dakikalık bölümleri ile izleyiciyle buluşacak

A+A-

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mert Baykal’ın oturduğu, yeni nesil online televizyon puhutv’nin ilk orjinal dizisi “Fi” 31 Mart’ta izleyicileriyle buluşacak!

Azra Kohen’in çok satan “FiÇiPi” üçlemesinden yola çıkarak Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı “Fi” yaklaşık 60 dakikalık bölümleri ile puhutv de!

31 Mart’ta online televizyon platformu puhutv'de izleyicileriyle buluşacak olan “Fi”, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir.

Fi, 31 Mart’ta puhutv’de...
puhutv webde (www.puhutv.com), telefonda, tablette ve çok yakında smarttv’de...

***

Bir adam bir kadını sevmiş̧ ve dünya değişmiş.

Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş.

O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış.

Ve bazen...

Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya Foto Galerisi

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç Resimleri

Mehmet Günsür

Mehmet Günsür

Mehmet Günsür Resimleri