Yeni Netflix Özelliği ile Diziler Çevrımdışı İzlenebilecek

Yeni Netflix Özelliği ile Diziler Çevrımdışı İzlenebilecek

Geçtiğimiz aylarda Türkiye'de hizmet vermeye başlayan Netflix çevrimdışı özelliği ile artık popüler dizi ve programları internet olmadan izlenmesine olanak sağlayacak.

A+A-

Netflix tarafından izleyicilerin televizyon şovları ve dizileri indirilebilmesini sağlayan yeni bir özellik hayata geçiriliyor. Bu özellikle sayesinde indirilen programları daha sonra tekrar izleyebilmek mümkün olabiliyor. Uzun zamandır yapacağı yenilikler yönünde spekülasyonlar bulunana Netflix’ten sonunda beklenen haber geldi. Yapılan yeniliğe göre Netflix uygulamalarını güncellemeniz, dizilerinizi indirerek doyasıya izleyebilmeniz için yeterli olacak.

Netflix ile sınırsız dizi keyfi

Geçtiğimiz birkaç aydır hakkındaki haberler devam eden ve bir türlü netleştirilemeyen Netflix yenilikleri için sonunda harika bir haber geldi. Android ve İOS işletim sistemi içeriğindeki Netflix uygulamalarınızı güncelleyip ardından seçtiğiniz televizyon programı ya da dizi için indirme butonu oluştuğunu görebilmeniz artık mümkün. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu cihazınızın özelliği, yenilik henüz sadece İOS 8.0 ve Android 4.4.2 ile çalışan cihazlar için geliyor.

İndirme seçenekleri

Uygulamanızı güncellediğiniz takdirde Netflix menüsünde yeni bir kategori oluştuğunu ve bu kategori için indirilebilir yazdığını görebilirsiniz. İndirilebilir içerikler özelliğinden yeni olmasından kaynaklı olarak henüz oldukça sınırlı. Ancak yine de Stranger Things, Narcos, Orange is the New Black, Breaking Bad, The Crown gibi fenomen dizileri indirebilir ve Pulp Fiction, Hot Fuzz, Nightcrawler, Goog Will Hunting gibi kültler arasında yerini almış filmleri indirerek tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Netflix için ilerleyen zamanlarda indirme seçeneklerinin artması ve listeye daha çok program, dizi ve filmin girmesi bekleniyor.