Yerli Filmler Sonsuz Aşk ve Beyaz Balina bu hafta vizyonda

Yerli Filmler Sonsuz Aşk ve Beyaz Balina bu hafta vizyonda

Bu hafta vizyona ikisi yerli yapım altı film vizyona giriyor. Hafta sonunda sinema keyfi yapmayı planlayanlar için işte haftanın filmleri.

A+A-

Bu hafta vizyona giren 2 Türk filminden biri Sonsuz Aşk... Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım'ın başrollerini paylaştığı filmin yönetmeni ise Ahmet Katıksız....Komedi ve dram unsurları taşıyan film, birbirine hiç benzemeyen iki insanın içine düştükleri aşk hikayesini anlatıyor... 

Fahriye Evcen, Zeynep karakterini canlandırıyor. Zeynep kardeşiyle yaşayan küçük olaylardan mutluluk duyan, bu mutluluklarla hayatını renklendiren bir karakteri canlandırıyor.

Murat Yıldırım, Can karakteri ile karşımıza çıkıyor. Can genç yaşta profesör olmasının vermiş olduğu heyecan ile işine bağlı bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Beklenmedik şekilde birbirlerinin hayatlarına giren Can ve Zeynep sonsuz bir aşkın içine düşecektir.

Tesadüf ile birbirinin farkına varan iki karakter bundan sonra karşılarına çıkan engelleri aşarak aşklarının kendilerini götürdüğü sonsuz bir aşkın içine düşeceklerdir.

Haftanın bir diğer Türk filmi ise Uygur Öztürk'ün yönettiği Beyaz Balina...  Filmde, büyük şehirde büyümüş Ali ile anadolunun ücra bir köyünde büyüyen Vahap'ın düşmanlıktan dostluğa uzanan ilişkileri anlatılıyor.  Gerçek hayattan esinlenen filmin senaryosu Ozan Akıncı ve Sühan Bozdağ'a ait...

Ters giden bir soygun, acımasız bir çete lideri ve otobanda aksiyon dolu bir kovalamaca... Eran Creevy'in yönettiği "Otoban" filminin başrollerinde Nicholas Hoult, Felicity Jones, Ben Kingsley ile Anthony Hopkins gibi oyuncular yer alıyor. 

90'lı yılların bilim-kurgu televizyon dizisi  "Power Rangers", yeniden beyazperdede.  Dacre Montgomery, Bill Hader, Naomi Scott ile Ludi Lin'in oynadığı film, yaptıkları bir keşif sonrası süper güçler kazanan beş lise öğrencisinin, dünya'yı kötü güçlerin elinden kurtarmaya çalışmaları anlatılıyor. Beyazperdeye 3. Kez uyarlanan filmin yönetmeni Dean Israelite... 

Bilim-kurgu, gerilim türündeki ''Hayat'', bir uzay istasyonunda görev yapan 6 kişinin mars'ta hayat belirtisi bulmalarını konu ediyor...  Filmin başrollerini Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson ve Ryan Reynolds paylaşıyor. Filmin yönetmeni ise Daniel Espinosa....

"David Lynch: Yaşam Sanatı"...  Efsanevi yönetmen Davıd Lynnch'i kendi ağzından dinlediğimiz belgesel, yönetmenin çocukluğunu, sanatla tanışmasını, ressamlığını anlatmasının yanı sıra hiç bilinmeyen yönlerini de aydınlatıyor. Filmin yönetmenliğini Jon Nguyen ve Rick barnes Paylaşmış.

Sonsuz Aşk

Sonsuz Aşk

Başrollerinde Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım yer aldığı Sonsuz Aşk filmi vizyona giriyor.

Önceki ve Sonraki Haberler