Yerli Yerinde konser serisinin ikincisi başlıyor

Yerli Yerinde konser serisinin ikincisi başlıyor

Volkswagen Arena, 2 Aralık Cumartesi günü Yerli Yerinde serisinin ikincisinde Büyük Ev Ablukada, Gaye Su Akyol, Can Kazaz, ve Nilipek.’i ağırlayacak.

A+A-

Yüksek sesli canlı performans altyapısıyla çok yönlü, dinamik, öncü ve özgün deneyimlerin merkezi Volkswagen Arena, 2 Aralık Cumartesi günü Yerli Yerinde serisinin ikincisinde Büyük Ev Ablukada, Gaye Su Akyol, Can Kazaz, ve Nilipek.’i ağırlayacak.

Türkiye’nin sevilen müzisyenlerini ve gruplarını müzikseverlerle buluşturan Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde konser serisinin ikincisi, uzun zamandır beklenen albümleri Fırtınayt’ı geçtiğimiz günlerde yayınlayan Büyük Ev Ablukada’nın kendine has performansına sahne olacak. “Develerle Yaşıyorum” ve “Hologram İmparatorluğu” albümleriyle Türk sanat müziğini modernize eden Gaye Su Akyol izleyicileri eşsiz bir yolculuğa çıkaracak. Akustik enstrümanların eşlik ettiği yumuşak sesi ve kendine has düzenlemeleriyle Can Kazaz, “Bunca Yıl”, “Bir Ben Kalsam” gibi şarkılarını Volkswagen Arena’nın güçlü akustiğinde seslendirecek. Sakin vokali ve melodik aksanıyla Nilipek. Yerli Yerinde’de akustik poptan, alternatif rock’a uzanan müzikleriyle de Türkiye’nin yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısıyla donatılan ilk kapalı müzik ve gösteri merkezi Volkswagen Arena’da gerçeküstü bir konser deneyimi sunacak.