Yıldızlar Zirvede Rekor Kıracak

Yıldızlar Zirvede Rekor Kıracak

Uludağ’da gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en büyük kış gençlik festivali ‘Selfy Whitefest 2018’de bu yıl bir rekor denemesine imza atacak.

A+A-

Türkiye’nin en ünlü sanatçıları ve DJ’leri, Uludağ’da gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en büyük kış gençlik festivali ‘Selfy Whitefest 2018’de bu yıl bir rekor denemesine imza atacak.

Unitravel ev sahipliğinde 14-18 Ocak, 4-8 Şubat ve 11-15 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek ‘Selfy Whitefest 2018’de sahne alacak olan Serdar Ortaç, Gülşen, Volkan Konak, Hande Yener, Berkay, Yıldız Tilbe, Hakan Altun ve Serkan Kaya'nın yanı sıra Erdem Kınay, Merve Özbey, Ozan Çolakoğlu, Kerimcan Durmaz, Öykü Serter, Kemal Doğulu, David Şaboy, Yasin Keleş, Yaşar Gaga, Cemre Burak, Orkun Bozdemir Elif Tanrıverdi, Discolog, Dj Bey, Bayram Özcan ve Ege Sağlam şarkılarıyla ve sahne performanslarıyla bir ilki gerçekleştirecekler.

Toplamda 288 Saat Kesintisiz Müzik

'24 saat kesintisiz müzik' sloganıyla Uludağ'ın zirvesinde 3 periyot halinde gerçekleştirilecek rekor denemesiyle 20 bin müziksever, toplamda 288 saat kesintisiz müziğin ve karın keyfini çıkartacaklar.

Önceki ve Sonraki Haberler