YouTube Music resmi olarak kullanıma sunuldu

YouTube Music resmi olarak kullanıma sunuldu

YouTube Music kapsamında orijinal albümler, single'lar, remikslerle birlikte canlı performanslar ve cover'lar gibi yalnızca YouTube'da bulunabilecek içerikler yer alacak.

A+A-

Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan ama Türkiye'de aktif olmayan YouTube Music resmi olarak kullanıma sunuldu. YouTube Music kapsamında orijinal albümler, single'lar, remikslerle birlikte canlı performanslar ve cover'lar gibi yalnızca YouTube'da bulunabilecek içerikler yer alacak. 

YouTube Music Türkiye'de

Binlerce müzik parçasını YouTube Music kapsamında dinlenebiliyor. Ayrıca Türkiye'den ve dünyadan hit videolar Hotlist sayfasında yer alacak. Ayrıca YouTube Music Premium'a üye olarak internet olmadığı ortamlarda da çevrimdışı olarak müzik dinlenebilecek. 

Müzikseverler yeni YouTube Music’in reklam destekli sürümünün keyfini ücretsiz olarak sürerken, bir yandan da ayda 13,99 TL’ye abonelikle arka planda dinleme, indirme ve reklamsız dinleme imkanı sağlayan YouTube Music Premium da kullanılama sunuluyor. Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıran müzikseverler YouTube Music Premium’u üç ay süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyor.

YouTube Premium üç ay süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyor

Bugünden itibaren dilerseniz üyelerine YouTube Music Premium’un avantajlarının yanı sıra tüm YouTube üzerinde reklamsız, arka planda ve indirerek izleme imkanı sunan YouTube Premium’a geçiş yapabilirsiniz. YouTube Premium’un abonelik ücreti ayda 16,99 TL. Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıranlar YouTube Premium’u üç ay süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyor.